4-H Rabbit Show
Meat rabbits
Meat pen
1. Bailey Corn, 2. Julie Knapke, 3. Tony Schwieterman, 4. Michelle Bruggeman, 5. Jacob Heitkamp, 6. Julie Schubert, 7. Sydnie Zorn, 8. James Schubert, 9. Leslie Schubert
Grand Champion: Bailey Corn
Reserve Champion: Julie Knapke
Fryers
1. Cole Younger, 2. Ben Knapke, 3. Julie Knapke, 4. Leah Hamilton, 5. Emma Morgan, 6. Bailey Corn, 7. Preston Overholser, 8. Mackenzie Overholser, 9. Rhianon Mills, 10. Tony Schwieterman, 11. Nathan Hamilton, 12. Hunter Mills.
Grand Champion: Cole Younger
Reserve Champion: Ben Knapke
Roasters
1. Bailey Corn, 2. Megan Price, 3. Mitchell Stammen, 4. Justyn VanSkyock, 4. Stacy Stammen, 6. Cori Weaver, 7. Katie Stammen
Champion: Bailey Corn
Reserve Champion: Megan Price
Stewers
1. Ian Betz, 2. Tristan Johnson, 3. Mackenzie Overholser, 4. Adam Jutte, 5. Rhianon Mills, 6. Hunter Mills, 7. Matthew Franks, 8. James Schubert
Champion: Ian Betz
Reserve Champion: Tristan Johnson
Grand Champion Meat Rabbit: Cole Younger
Reserve Grand Champion Meat Rabbit: Ian Betz

Breeds
English Spot
1. CoriAnn Weaver
New Zealand Red Doe Senior Class
1. Jackie Alig, 2. Megan Taylor, 3. Kyndal Miller
New Zealand White Buck Senior Class
1. Sydnie Zorn, 2. Tony Schwieterman, 3. Luke Knapke
New Zealand White Doe Senior Class
1. Julie Knapke, 2. Ben Knapke
New Zealand White Buck Intermediate Class
1. Bailey Corn
New Zealand White Doe Intermediate Class
1. Bailey Corn
New Zealand White Buck Junior Class
1. Bailey Corn, 2. Travis Osterholt, 3. Jill Alig, 4. Cathy Alig
New Zealand White Doe Junior Class
1. Bailey Corn, 2. Travis Osterholt
California Buck Junior Class
1. Steve Alig
Dwarf Hoto Doe Senior Class
1. ShyAnn Harker
Netherland Dwarf Chestnut Buck Senior Class
1. Ashley Walker
Netherland Dwarf Chestnut Doe Junior Class
1. Ashley Walker, 2. Ashley Walker
Netherland Dwarf Otter Doe Senior Class
1. Ashlynn May
Rex Black Buck Junior Class
1. Christopher Miles
Florida White Buck Senior Class
1. Preston Overholser, 2. Kay Morgan, 3. Kendra  Stammen, 4. Kendra Stammen
Florida White Doe Senior Class
1. Jacob Schwieterman, 2. Makenzi Bye, 3. Bailey Corn, 4. Makenzi Bye, 5. Kay Morgan
Florida White Buck Junior Class
1. Mackenzie Overholser
Florida White Doe Junior Class
1. Justyn VanSkyock
Mini Rex Black Buck Senior Class
1. Kay Morgan
Mini Rex Black Doe Senior Class
1. Kay Morgan, 2. Chelsey Zimmerman, 3. Leah Hamilton, 4. Nathan Hamilton, 5. Megan Price
Mini Rex Black Buck Junior Class
1. Jacob Schubert
Mini Rex Black Doe Junior Class
1. Leah Hamilton, 2. Kay Morgan, 3. Leslie Schubert, 4. Julie Schubert
Mini Rex Blue Buck Senior Class
1. Ian Bentz, 2. Nathan Hamilton, 3. Brian Schwieterman
Mini Rex Blue Buck Junior Class
1. Mallory Wright, 2. Nathan Hamilton, 3. Nathan Hamilton
Mini Rex Broken Buck Senior Class
1. Sarah Heitkamp, 2. Kay Morgan, 4. Megan Price, 4. Loren Jutte
Mini Rex Broken Doe Senior Class
1. Brian Schwieterman, 2. Kay Morgan, 3. Chelsey Zimmerman,, 3. Megan Price
Mini Rex Broken Buck Junior Class
1. Kaitlin Eason, 2. ShyAnn Harker, 3. Courtney Miles, 4. Kendal Garringer
Mini Rex Broken Doe Junior Class
1. Kendal Garringer
Mini Rex Chocolate Buck Senior Class
1. Stephanie Schwieterman
Mini Rex Chocolate Buck Junior Class
1. Alexa Barrett
Mini Rex Chocolate Doe Junior Class
1. Cole Younger
Mini Rex Himalayan Buck Senior Class
1. Leah Hamilton
Mini Rex Himalayan Buck Junior Class
1. Leah Hamilton
Mini Rex Himalayan Doe Junior Class
1. Leah Hamilton
Mini Rex Lilac Doe Junior Class
1. ShyAnn Harker
Mini Rex Opal Buck Senior Class
1. Justyn VanSkyock
Mini Rex Opal Doe Senior Class
1. Sarah Schwieterman
Mini Rex Opal Doe Junior Class
1. ShyAnn Harker
Mini Rex White Buck Junior Class
1. Gabby Paxson
Mini Rex White Doe Junior Class
1. ShyAnn Harker, 2. Kendal Garringer
Jersey Wooly Buck Senior Class
1. Klarisa Hemmelgarn
Mini Lop Solid Buck Senior Class
1. Sarah Heitkamp, 2. Michelle Bruggeman, 3. Kaitlin Hemmelgarn, 4. Mitchell Bruggeman
Mini Lop Solid Doe Senior Class
1. Kionah Hartzell, 2. Sarah Heitkamp
Mini Lop Solid Doe Junior Class
1. Kaitlin Ford
Mini Lop Broken Buck Senior Class
1. Demi Howell, 2. Kaitlin Ford, 3. Stacy Stammen, 4. Cade VanSkyock, 5. Sarah Heitkamp, 6. Mitchell Bruggeman
Mini Lop Broken Doe Senior Class
1. Katie Stammen, 2. Kaitlin Hemmelgarn, 3. Mitchell Stammen, 4. Jared Jutte
Mini Lop Broken Doe Junior Class
1. Paige Howell, 2. Kaitlin Ford, 3. Sarah Heitkamp
French Lop Solid Buck Intermediate Class
1. Julie Schubert
Holland Lop Solid Buck Senior Class
1. Matthew Paquette, 2. MacKenzie Overholser
Holland Lop Solid Doe Senior Class
1. Emma Morgan
Holland Lop Solid Buck Junior Class
1. Derrek Barnes, 2. Zac Barnes
Holland Lop Broken Buck Senior Class
1. Chaz Carroll, 2. Shalynn Overholser
Holland Lop Broken Buck Junior Class
1. Derrek Barnes
Holland Lop Broken Doe Junior Class
1. Travis Osterholt
Dutch Black Buck Senior Class
1. Dylan Franks, 2. Jacob Heitkamp
Dutch Black Doe Senior Class
1. Jacob Heitkamp
Dutch Chocolate Buck Junior Class
1. Leslie Schubert
Dutch Tortoise Buck Senior Class
1. Jacob Heitkamp
Thrianta Doe Senior Class
1. Zac Barnes
Thrianta Buck Junior Class
1. Justyn VanSkyock
Thrianta Doe Junior Class
1. Zac Barnes
Satin Broken Doe Senior Class
1. Stephanie Schwieterman, 2. Tony Schwieterman
Dutch Steel Buck Senior Class
1. Dylan Rose
Silver Fox Black Buck Senior Class
1. MacKenzie Overholser, 2. Kaitlin Eason, 3. Zac Barnes, 4. Rhianon Mills, 5. Gage Capper
Silver Fox Black Doe Senior Class
1. Hunter Mills, 2. Kaitlin Eason, 3. Cade VanSkyock, 4. Rhianon Mills
Silver Fox Black Doe Junior Class
1. Justyn VanSkyock, 2. Zac Barnes
Polish Broken Doe Junior Class
1. Kyndal Huey
Best 6-class: Bailey Corn, New Zealand White Doe
Best in Show: Katie Stammen, Mini Lop Broken Doe